Turkiye - Süper Lig
Siltaş Yapı Pendikspor
13:30
Rams Başakşehir FK
Atakaş Hatayspor
16:00
Istanbulspor AS
Çaykur Rizespor
16:00
Bitexen Antalyaspor
Vavacars Karagümrük
19:00
Fenerbahçe
Turkiye - 1. Lig
Tuzlaspor
13:30
Göztepe
Şanlıurfaspor
16:00
Bandırmaspor
Kocaelispor
19:00
Giresunspor
Türkiye (Diğer) - 2. Lig
14:00
15:00
15:00
15:00
15:00
15:00
15:00
15:00
15:00
15:00
15:00
15:00
15:00
İngiltere - Premier Lig
16:00
16:00
18:30
İspanya - LaLiga
15:00
17:15
19:30
22:00
Almanya - Bundesliga
16:30
18:30
Fransa - Ligue 1
14:00
16:00
ER
16:00
ER
16:00
ER
16:00
21:45
İtalya - Serie A
13:30
16:00
19:00
21:45
Hollanda - Eredivisie
13:15
15:30
15:30
17:45
21:00
Belçika - Pro Lig
14:30
17:00
19:30
20:15
Portekiz - Liga Portugal
17:30
20:00
20:00
22:30
Rusya - Premier Lig
12:00
14:15
16:45
19:00
İskoçya - Premier Lig
14:00
Türkiye (Diğer) - 3. Lig, Grup 1
15:00
15:00
15:00
15:00
15:00
15:00
15:00
Türkiye (Diğer) - 3. Lig, Grup 2
15:00
15:00
15:00
15:00
15:00
15:00
15:00
Türkiye (Diğer) - 3. Lig, Grup 3
15:00
15:00
15:00
15:00
15:00
15:00
15:00
Türkiye (Diğer) - 3. Lig, Grup 4
15:00
15:00
15:00
15:00
15:00
15:00
15:00
İspanya - LaLiga 2
15:00
17:15
17:15
19:30
19:30
22:00
İspanya - Premier Lig, Bayanlar
13:00
15:00
18:00
20:00
İspanya - Primera Federacion
13:00
13:00
13:00
13:00
17:00
17:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
İspanya - Segunda Federacion
12:00
12:30
13:00
13:00
13:00
13:00
13:00
13:00
13:00
13:00
13:00
13:00
13:00
13:00
13:00
13:00
13:30
13:30
17:30
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
18:30
18:30
19:00
19:00
19:00
19:00
19:00
19:00
19:00
Almanya - 2. Bundesliga
14:30
14:30
14:30
Almanya - 3. Lig
14:30
17:30
20:30
Fransa - Championnat National U19
12:00
12:00
12:00
12:00
12:00
12:00
14:00
16:00
16:00
16:00
16:00
16:00
16:00
16:00
16:00
16:00
16:00
16:00
16:00
16:00
16:00
16:00
16:00
16:00
Fransa - Lig 1, Bayanlar
15:30
22:00
İtalya - Bahar Şampiyonası
11:45
14:00
16:00
İtalya - Serie A, Kadınlar
13:30
16:00
İtalya - Serie B
17:15
İtalya - Serie C, Grup A
15:00
19:30
İtalya - Serie C, Grup B
15:00
15:00
15:00
17:15
17:15
19:30
19:30
21:45
İtalya - Serie C, Grup C
19:30
19:30
21:45
21:45
21:45
İtalya - Serie D, H Grubu
16:00
16:00
16:00
16:00
16:00
16:00
16:00
16:30
17:30
İtalya - Serie D,A Grubu
16:00
16:00
16:00
16:00
16:00
16:00
16:00
16:00
16:00
16:00
İtalya - Serie D,B Grubu
16:00
16:00
16:00
16:00
16:00
16:00
16:00
16:00
16:00
16:00
İtalya - Serie D,C Grubu
16:00
16:00
16:00
16:00
16:00
16:00
16:00
16:00
16:00
İtalya - Serie D,D Grubu
16:00
16:00
16:00
16:00
16:00
16:00
16:00
16:00
16:00
İtalya - Serie D,E Grubu
16:00
16:00
16:00
16:00
16:00
16:00
16:00
16:00
16:00
İtalya - Serie D,F Grubu
16:00
16:00
16:00
16:00
16:00
16:00
16:00
16:00
16:00
İtalya - Serie D,G Grubu
15:30
15:30
16:00
16:00
16:00
16:00
16:00
16:00
İtalya - Serie D,I Grubu
15:30
16:00
16:00
16:00
16:00
16:00
16:00
16:00
Hollanda - Eerste Divisie
17:45
Hollanda - Eredivisie,Kadınlar
13:15
Belçika - Challenger Pro Lig
14:30
17:00
20:15
Belçika - Nationale 1
16:00
16:00
16:00
16:00
Portekiz - Campeonato Nacional, Kadınlar
13:00
17:00
19:15
Portekiz - İkinci Lig
13:00
16:00
17:30
17:30
22:30
Portekiz - Liga Portugal 3
17:00
17:00
17:00
19:00
Portekiz - U19 Şampiyonası
13:00
Rusya - 1. Liga
13:30
17:00
19:00
19:30
Rusya - 2. Liga, Division A
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Rusya - 2. Liga, Division B, Grup 1
14:00
Rusya - 2. Liga, Division B, Grup 2
14:00
15:00
16:00
Rusya - 2. Liga, Division B, Grup 3
07:00
14:00
14:00
14:00
14:00
15:00
Rusya - 2. Liga, Division B, Grup 4
17:00
Rusya - Premier Lig, Kadınlar
13:00
14:00
14:00
15:00
ER
17:00
17:00
İskoçya - Premier Lig 1, Bayanlar
15:00
16:00
17:00
18:00
19:10
ABD - ABD MLS
02:30 3 : 2 90'
90'
02:30 2 : 3 90'
90'
02:30 2 : 1 90'
90'
02:30 2 : 0 90'
90'
02:30 0 : 0 90'
90'
03:30 0 : 0 90'
90'
03:30 2 : 3 90'
90'
03:30 1 : 2 90'
90'
04:30 0 : 0 90'
90'
05:30 1 : 3 90'
90'
05:30 0 : 3 90'
90'
21:30
23:45
ABD - ABD NPSL
04:00
05:00
05:00
05:00
05:00
ABD - MLS Next Pro
00:00
03:00
21:00
22:00
ABD - NISA
00:00
05:00
ABD - Ulusal Kadınlar Futbol Ligi
02:00 2 : 0 90'
90'
02:30 1 : 0 90'
90'
04:30 0 : 1 90'
90'
ABD - USL Lig 1
02:00
05:30
23:00
ABD - USL Şampiyonası
02:00 2 : 4 90'
90'
02:30 0 : 0 90'
90'
03:30 0 : 0 90'
90'
04:00 2 : 3 90'
90'
05:00 1 : 1 90'
90'
05:00 3 : 1 MS
MS
05:30 1 : 0 90'
90'
Almanya Amatör - A-Junioren-Bundesliga Batı
12:00
14:00
Almanya Amatör - A-Junioren-Bundesliga Güney/Güneybatı
12:00
Almanya Amatör - A-Junioren-Bundesliga, Kuzey/Kuzeydoğu
12:00
Almanya Amatör - Bayanlar Bundesliga
15:00
19:30
Almanya Amatör - Bayernliga Güney
16:00
Almanya Amatör - Bölgesel Ligi Güneybatı
15:00
Almanya Amatör - Bölgesel Ligi Kuzeydoğu
14:00
14:00
14:00
Almanya Amatör - Bölgesel Ligi, Kuzey
14:00
15:00
15:00
16:00
Almanya Amatör - Bremen-Liga
14:00
14:00
16:00
16:00
Almanya Amatör - Bundesliga 2 , Kadınlar
12:00
12:00
12:00
12:00
15:00
15:00
15:00
Almanya Amatör - Hessenliga
15:00
ER
16:00
Almanya Amatör - Oberliga Hamburg
15:00
15:00
15:00
15:00
16:00
16:00
Almanya Amatör - Oberliga Mittelrhein
16:00
16:00
16:00
16:15
16:30
16:30
Almanya Amatör - Oberliga Niederrhein
16:00
16:00
16:00
16:30
16:30
Almanya Amatör - Oberliga Niedersachsen
15:00
16:00
16:00
16:00
16:00
Almanya Amatör - Oberliga NOFV Güney
15:00
15:00
15:00
15:00
Almanya Amatör - Oberliga NOFV Kuzey
15:00
15:00
15:00
15:00
Almanya Amatör - Oberliga Rheinland-Pfa
15:00
16:00
Almanya Amatör - Oberliga Westfalen
16:00
16:00
16:00
16:00
16:00
16:00
16:00
16:15
16:30
Almanya Amatör - Schleswig-Holstein-Liga
15:00
15:00
16:30
Andorra - İkinci Lig
12:00
19:00
Andorra - Premier Lig
12:00
14:30
17:00
19:30
Angola - Girabola
17:00
18:00
Arjantin - Copa de la Liga
01:00 4 : 0 90'
90'
22:00
Arjantin - Premier Lig, Kadınlar
17:00
21:00
21:00
21:30
Arjantin - Primera B
21:30
22:40
Arjantin - Primera C
01:00 : 90'
90'
21:30
21:30
21:30
21:30
21:30
21:30
21:30
21:30
Arjantin - Primera Nacional
01:00 0 : 1 90'
90'
01:10 1 : 0 90'
90'
03:10 0 : 2 90'
90'
20:30
21:00
21:30
22:00
22:00
23:00
Arjantin - Torneo Federal A
01:00 1 : 1 MS
MS
21:00
21:00
21:30
22:00
22:00
22:00
22:00
22:00
22:00
22:00
22:30
22:30
23:00
23:00
Arnavutluk - Kategoria e Pare
16:00
Arnavutluk - Kategoria Superiore
16:00
19:00
Austria Amateur - Bundesliga, Kadınlar
11:30
11:30
12:00
13:45
Austria Amateur - Regionalliga Batı
17:00
17:00
Avustralya - A-League, Kadınlar
09:00
Avustralya - A-Ligi
08:00 5 : 0 42'
42'
Avustralya - Capital NPL 1
08:00
08:00
Avustralya - Kuzey NSW NPL
07:30
07:30
Avustralya - NSW NPL 1
07:30
08:00
08:00
09:00
Avustralya - Queensland NPL
08:00
08:30
09:30
09:30
Avustralya - Queensland NPL, Kadınlar
06:15
09:00
Avustralya - Queensland Premier Lig 1
11:00
11:00
12:15
Avustralya - Victoria Premier League 1
08:00
08:00
Avusturya - 2. Liga
11:30
11:30
Avusturya - Bundesliga
15:30
18:00
Azerbaycan - Premier Lig
15:30
18:00
BAE - Division 1
16:50
ER
16:50
16:50
16:50
16:50
16:55
ER
16:55
ER
17:00
ER
Beyaz Rusya - Pervaya Liga
14:00
15:00
16:00
17:00
Beyaz Rusya - Vysshaya Ligi
14:00
16:00
18:00
Bolivya - Profesyonel Lig
22:00
Bosna Hersek - Premier Lig
14:00
21:00
Bosna Hersek - Prva League - Fed BiH
17:30
17:30
Bosna Hersek - Prva League - Rep Srpske
19:30
Brezilya - Brasileiro Seri A2, Kadınlar
02:00
21:00
21:00
21:00
22:00
22:00
Brezilya - Brasilero Serie A
00:30 2 : 1 90'
90'
00:30 1 : 1 90'
90'
03:00 2 : 2 MS
MS
03:00 1 : 2 MS
MS
22:00
22:00
22:00
22:00
23:00
Brezilya - Brezilya Şampiyonası, Kadınlar
21:00
22:00
Brezilya - Campeonato Acreano
21:00
23:00
Brezilya - Cearense, Serie B
22:00
Brezilya - Gaucho, Serie A2
01:00
21:00
21:00
21:30
22:00
Brezilya - Maranhense
23:00
Brezilya - Paraense
23:00
Brezilya - Paulista, Serie A4
16:30
Brezilya - Rondoniense Şampiyonası
22:30
Brezilya - Roraimense
01:00
Brezilya - Sul-Mato-Grossense
22:00
Bulgaristan - Parva Liga
17:00
19:30
Burundi - Ligue A
14:00
16:00
16:30
Cebelitarık - Ulusal Lig
17:30
20:30
Çekya - 1st Division
16:00
16:00
16:00
19:00
Çekya - CFL
11:15
11:15
11:15
15:30
17:30
17:30
Çekya - Divize B
11:15
15:00
17:30
Çekya - Divize C
17:30
Çekya - Divize D
11:15
16:30
16:30
16:30
16:30
Çekya - Divize E
11:15
Çekya - Divize F
16:30
16:30
16:30
16:30
Çekya - FNL
11:15
17:30
Çekya - MSFL
11:15
16:00
Cezayir - Cezayir Kupası
22:30
Cezayir - Ligue 2
13:00
13:00
16:30
17:00
ER
17:30
17:30
17:30
17:30
17:30
17:30
17:30
17:30
17:30
17:30
17:30
17:30
17:30
ER
Çin - Çin 1. Ligi
10:00
10:30
10:30
14:30
Çin - Çin Süper Ligi
10:30
14:00
14:35
14:35
14:35
15:00
Çin - Çin Süper Ligi, Kadınlar
10:00
10:00
10:00
Danimarka - 1.Lig
15:00
Danimarka - 2nd Division Doğu
15:00
15:00
Danimarka - 3. Lig
14:00
14:00
14:00
Danimarka - Kvindeligaen, Kadınlar
16:00
Danimarka - Süperlig
15:00
15:00
17:00
19:00
Ekvador - LigaPro Primera A
02:00 2 : 0 MS
MS
21:00
23:30
El Salvador - Premier Lig, Kapanış
03:00
03:30
04:30
El Salvador - Primera Division, Reserves, Kapanış
00:00
00:00
00:00
21:00
21:00
El Salvador - Segunda Division
00:00
00:00
Ermenistan - Birinci Lig
15:00
17:00
Ermenistan - Premier Lig
15:00
Estonya - Esiliiga
12:30
12:30
Estonya - Esiliiga B
12:30
12:30
19:00
Estonya - Meistriliiga Kadınlar
17:00
Estonya - Premium Liiga
14:30
17:00
Etiyopya - Premier Lig
16:00
19:00
Faroe Adaları - 1. deild
16:45
Faroe Adaları - Premier Lig
17:00
17:00
19:00
21:00
Fas - Botola Pro D1
19:00
21:00
23:00
Fas - Botola Pro D2
18:00
18:00
18:00
18:00
Filipinler - Filipinler Futbol Ligi
10:00
11:00
12:45
15:30
Finlandiya - Kansallinen Liiga, Kadınlar
18:30
ER
18:30
Gana - Premier Lig
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
Guatemala - Liga Nacional, Kapanış
00:45 0 : 0 90'
90'
03:00 1 : 0 90'
90'
05:00 2 : 0 MS
MS
23:00
Güney Afrika - Federasyon Kupası
16:00
Gürcistan - Erovnuli Liga
15:00
ER