Güncel Siyaset SonDakika

Halk Vekilini Buldu

Cumhuriyet Halk Partisi Osmaniye milletvekili Dr. Asu Kaya, 6 şubat 2023 tarihinde yaşanan Kahramanmaraş merkezli depremde meydana gelen sorunları her platformda dile getiriyor. Milletvekili Asu Kaya seçildiği günden bu yana..

Halk Vekilini Buldu

Cumhuriyet Halk Partisi Osmaniye milletvekili Dr. Asu Kaya, 6 şubat 2023 tarihinde yaşanan Kahramanmaraş merkezli depremde meydana gelen sorunları her platformda dile getiriyor. Milletvekili Asu Kaya seçildiği günden bu yana meclisin çalışma günleri haricinde seçim bölgesi Osmaniye’ye gelip sorunları yerinde inceliyor ve Osmaniye’nin sesi olarak yetkilileri çözüm noktasında göreve davet ediyor.

Bugün TBMM’de aldığı söz hakkı ile ; Osmaniye ve ilçesi Hasanbeyli’ye bağlı köylerin kapalı olan yol sorununu ve Kalecik barajındaki hasarı gündeme taşıdı.  Yapmış olduğu aktif çalışma ve halkla iç içe oluşu nedeniyle, partili partisiz her kesimden vatandaşların takdiri ve beğenisini alan  Asu Kaya için “Osmaniye’nin Sesi” ünvanı takıldı. Halk arasında ‘nerde varsa sorun Dr Asu’ya duyurun’ sloganı oluşturuldu.

Kendisi de depremzede olan milletvekili Asu Kaya, depremzedelerin yaşadığı sorunlar ve belirsizlikler ile ilgili de çalışma yaptığı bilgisi geldi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL